Twitter response:

Angajari Gradinita, Cresa, After School

FORMULAR DE ANGAJARE

Pentru a va creste sansele de angajare, completati formularul intr-o maniera clara si concisa. Scrieti corect numarul dvs. de telefon si adresa email, ca sa va putem contacta.

Nu uitati sa dati click pe butonul verde de la sfarsit pentru a ne trimite formularul. Ne puteti trimite si un CV la adresa gradi@sdh.ro

Intrucat verificam datele furnizate de dumneavoastra, va recomandam sa ne furnizati informatii exacte.

Despre Happy Kiddo

Gradinita, Cresa si After School

Happy Kiddo Sector 6, Bucuresti – unitate de invatamant autorizata de Ministerul Educatiei
Sediul din Str. Torcatoarelor nr. 14 se afla in zona dintre cartierele Militari si Drumul Taberei, la intersectia strazilor Moinesti si Valea Oltului cu Bulevardul Timisoara. Sunt 10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Valea Ialomitei sau 15 minute pana la statia de metrou Gorjului.
Harta sediului din Militari – Drumul Taberei in Google Maps

Happy Kiddo Dudu, Chiajna – unitate de invatamant acreditata de Ministerul Educatiei
Sediul din Dudu este amplasat in zona cartierului Militari Residence, chiar langa padurea Chiajna.
Harta sediului din Dudu – Chiajna in Google Maps
Strada Padurii Nr. 5, Sat Dudu, Comuna Chiajna

Oferim servicii educationale la cele mai inalte standarde:

• Folosim exclusiv personal calificat.
  • Mancarea este pregatita in bucataria proprie
  • Dispunem de cabinet medical, asistenta cu program full time, medic pediatru, psiholog, logoped
  • Sediile noastre au spatii verzi si locuri de joaca exterioare generoase
  • Parcare privata
Posturi disponibile
Beneficii
Criterii de angajare
Documente necesare la angajare
Echipa noastra

Am construit Happy Kiddo pentru a fi cel mai bun loc pentru copii si lucram la asta cu dedicatie in fiecare zi.

Pentru a va alatura echipei noastre trebuie sa iubiti, sa respectati si sa intelegeti copiii din tot sufletul, nu doar la nivel declarativ. Suntem un loc cat se poate de pasnic si relaxat, dar nu toleram nicio forma de abuz fizic sau emotional asupra copiilor.

Veti lucra intr-o institutie de top, care intelege ca greselile sunt umane, dar sanctioneaza cu desfacerea contractului de munca orice angajat care pune in pericol sanatatea, viata sau integritatea unui copil.

Daca considerati cele expuse mai sus de domeniul firescului, va asteptam la un interviu dupa ce completati formularul alaturat.